#paragrafnaśrodowisko

 

Moją misją jest propagowanie wiedzy w obszarze ochrony środowiska w jasny i przystępny sposób. Chcę Ci pokazać, że regulacje związane z ochroną środowiska dotyczą nie tylko wielkich zakładów. Możesz się z nimi zetknąć także w życiu codziennym. 

Niewiedza znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż posiadanie wiedzy: to właśnie osoby, których znajomość nauki jest niewielka, a nie te, które posiadają o niej rozległą wiedzę, są tak absolutnie przekonane o tym, że ten lub ów problem nie zostanie nigdy rozwiązany przez naukę.

[Karol Darwin]

O Autorze:

Jestem radcą prawnym. Zawodowo koncentruję się na tematyce związanej z ochroną środowiska, gospodarką odpadami oraz gospodarką wodnościekową. Jestem autorem wielu artykułów z dziedziny ochrony środowiska publikowanych na łamach czasopism branżowych. Prowadzę kancelarię środowiskową. Obszarem mojej działalności jest cała Polska, ze szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego. Odległość nie jest dla mnie problemem, ponieważ obsługa prawna odbywa się w znacznej mierze zdalnie.

Jeżeli szukasz dobrego radcy prawnego znającego się na prawie ochrony środowiska, dobrze trafiłeś. Miłej lektury.

radca prawny Dominika Nosal 

Radca prawny Dominika Nosal